Mesaj gönder
Ev > Angel Technology Electronics Co Şirket Profili

Angel Technology Electronics Co

Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Angel Technology Electronics CoŞirket Profili
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Okyanusya , Dünya çapında
Ana pazar
Üretici , Dağıtıcı/toptancı , Aracısı
İş Tipi
Mikroçip, Analog Cihazlar(Linear Technology,Maxim),STMicroelectronics,XILINX,Intel(Altera),Renesas,SiliconLabs,NXP,Mornsun
Markalar
20~200
ÇALIŞAN SAYISI
80 millions-500 millions
Yıllık satış
2006
Kuruluş Yılı
50% - 60%
İhracat pc
hizmet verilen müşteriler
giriiş

Angel Technology Electronics Co. 2006 yılından beri Hong Kong'da kurulmuştur. Şubemiz Çin'in Silikon Vadisi, Shenzhen'de yer almaktadır.PCB ve PCB Montajı (SMT).

 

 

Angel Technology Electronics Co'nun misyonu her zaman dünya çapındaki üreticilere kaliteli elektronik bileşenler sağlamaktı.Angel-tech'in vizyonu, çalışanlar ve müşteriler arasında en yüksek memnuniyeti olan mükemmel elektronik bileşen tedarikçisi olmaktır.Erken Başlangıçta Arrow Electronics ve Sözleşme Üreticileri gibi büyük distribütörler için projenin kapanması ve envanter birikimi için birincil kanal olduk.Angel Technology Electronics Co. O zamandan beri Çin'deki yerel üreticilerden yüksek kaliteli bileşenlerin tedarikini ekledi..

 

Angel Technology Electronics Co'nun kurumsal felsefe politikası yenilikçiliktir, içsel düşünce ile sınırlı değildir, her zaman pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için yeni yollar arar.Bu yüzden müşterilerimize elektronik bileşenlerin tek duraklı hizmetini sunma konusunda uzmanlaştık., PCB ve SMT 2006'dan beri, son müşterilere BOM listesi tedarik süreci de dahil olmak üzere tüm projeyi verimli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olmak.


Angel Teknoloji Elektronik Şirketi her zaman fırsat odaklı değil, müşteri odaklı olmuştur.Anlamı: Angel Tech, müşterilerle kısa vadeli ilişkiler için en iyi yolu seçer.Bu yüzden Çin merkezli distribütörlerin en yüksek müşteri tutma puanlarına sahibiz.

 

 

Müşteri memnuniyetine öncelik verir:

Çünkü müşterilerimiz bizim işimizin merkezinde yer alıyor. Angel Technology Electronic Co'da hedefimiz müşterilerimize elektronik bileşen tedarik, PCB üretimi,SMT montajı tek durak servisi.

 

İnovasyon ve yaratıcılık:
Yenilikçiliğin başarımızın temeli olduğuna inanıyoruz ve son yıllarda yeni standartlar belirlemek için endüstri yenilikçileri ve müşterilerimizle düzenli olarak yakın çalışmaktan gurur duyuyoruz.Angel Technology Electronics Co. akıllı ev ve PMIC'deki yeni teknolojileri keşfetmek için giderek daha fazla şirketle işbirliği yapmaya başladı..

 

Envanter yönetimi:
Angel Technology Electronics co, müşterilerin sorunsuz doklama yapabilmeleri için üçüncü taraf bir depolama ve profesyonel BT envanter yönetimi yazılımı sunar.Parçaların mülkiyeti yalnızca müşteri parçaları kullanırken aktarılabilir..

Angel Technology Electronic'e gelen parçalar titiz bir denetimden geçti ve ürünler standart anti-statik, anti-nem, anti-yüksek sıcaklıkta depolanıyor.ve parçaların güvenli olmasını sağlamak için stok düzenli olarak test edilir.

 

Paket taşıma standardı:
Parçalar nakliye sırasında performansları için test edilir ve ambalaj su geçirmez, nem geçirmez ve şok geçirmez olmalıdır.Angel Technology Electronics, birinci ve ikinci sınıf şehirlerin parçalarının o gün teslim edilebilmesini sağlamak için bir dizi uluslararası birinci sınıf kargo şirketiyle işbirliği yapıyor.Üçüncü seviye şehirlerin ve uzak bölgelerin malları o gün teslim edilebilir ve müşteriyi güvence altına almak için iki gün içinde gelebilir.

 

Angel Technology Electronics Co. 2006 yılından beri elektronik bileşenlere tutkulu, dağıtıcı ve bütünleşik çözüm sağlayıcısı.Biz de akıllı ev müşterileri için daha iyi hizmet verebilecek kendi manufacotry ile bir PCBA üreticisiyiz, iletişim, endüstri, otomotiv elektronik ve tıbbi elektronik vb.

 

Tarih

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.küresel bir elektronik bileşenler distribütörü ve PCBA üreticisidir.Grubun 2006 yılından bu yana kurulmasından bu yana, profesyonel kalite ve tutarlı profesyonelliğe dayalı olarak her zaman "en iyi ürün, en iyi itibar, en iyi hizmet, uygun fiyat" iş felsefesini destekliyoruz, tedarikçilerin ve müşterilerin çoğundan güven ve destek kazanıyoruz ve hızla yükseliyoruz. şiddetli pazar rekabetinde.

 

2003 yılından bu yana Angel Technology Electronic Co, Shenzhen, Çin'de özellikle entegre devreler için elektronik bileşenlerin satışına odaklanmak üzere kurulmuştur.

 

2006 yılının başında Angel Technology, Shenzhen ve Hongkong'da dış ticaret satış departmanını kurdu ve tüm seri elektronik bileşenlerin dağıtımı için resmi olarak dış pazarlara girdi.

Ürün kategorilerimiz arasında aktif bileşenler (IC entegre devreler, bellek yongaları, diyotlar, transistörler vb.), Pasif bileşenler (kapasitörler, dirençler, indüktörler vb.) ve elektromekanik bileşenler (konnektörler, anahtarlama cihazları vb.) bulunmaktadır.

 

2015 yılı sonu itibarıyla 3.000'den fazla yerli ve yabancı üreticiye hizmet verdik.OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ve EMS (Elektronik Üretim Hizmet Sağlayıcıları) ve ODM (Orijinal Tasarım Üreticileri) için eksiklik, bulunması zor, EOL parçaları küresel Tedarik, uzun süreli dahil olmak üzere tek elden elektronik bileşen tedarik zinciri çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz. -orijinal fabrika ve distribütörün vadeli ve kısa vadeli esnek siparişleri, bir dizi BOM listesi çözümü vb.

 

2018'de Shenzhen'de fabrika kurdu. Her yıl burada otomotiv elektroniği, güç iletişimi, endüstriyel otomasyon, akıllı ev ve dünya çapındaki diğer endüstriler için üstün hizmet sağlayan milyonlarca devre kartı üretiliyor.Kalitemizi ve hizmetimizi geliştirmeye devam edeceğiz;müşteri memnuniyeti ve bilim ve teknolojinin gelişmesi sonsuz motivasyonumuzdur.

 

Şimdi PCBA üretiminde bol deneyime sahibiz. PCB fabrikamızın günlük kapasitesi 1200 metrekaredir, Tek taraflı, Çift taraflı PCB örneğini 48 saat içinde, 4-8 katmanlı PCB'yi 3-5 iş günü içinde seri üretim için teslim edebiliriz. çift ​​taraflı PCB, Teslim süresi 3-7 iş günü, 4-8 kat 5-10 gündür.Hızlı ve hızlı teslim süresi, müşterimizin pazarı işgal etmesi için hızlı araştırma hızı sağlamasını istikrarlı bir şekilde sağlar.

 

Elektronik bileşenler tedarikinden çok katmanlı baskılı devre kartlarına kadar, Angel Technology en iyi seçiminizdir.Müşterilerimize zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için elektronik bileşenler tedarik hizmeti, PCB İmalatı ve PCB Montajı sağlıyoruz.

Hizmet

Çalışma şeklimizin merkezinde müşterilerimiz olduğu için,Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.vardırprofesyonelmüşterilere elektronik bileşen tedariki, PCB üretimi, SMT montajı tek elden hizmet sunmak.

 

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.ürün kategorileri arasında aktif bileşenler (IC entegre devreler, bellek yongaları, diyotlar, transistörler vb.) ve pasif bileşenler (kapasitörler, dirençler, indüktörler vb.) ve elektromekanik bileşenler (konnektörler, anahtarlama cihazları vb.) yer alır. PCB Üretimi, SMT montaj .Akıllı ev, iletişim, endüstri, otomotiv elektroniği ve medikal elektronik vb. müşterilere daha iyi hizmet verebiliriz.

 

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.Endüstri, yeşil ürünleri ve yeşil dünyayı teşvik etmek için Avrupa Birliği'nin Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanmasını (ROHS) ciddi şekilde uygulamaktadır.

Uyarı: Kurşunlu elektronik bileşenler insan sağlığını potansiyel olarak etkiler ve doğayı kirletir!

 

Angel Technology Electronics Co

Takım
Melek Teknoloji ElektronikCO.sorumluluk sistemi yönetimini her zaman takip etmiş, dürüstlük ilkesine bağlı kalmış, bilimsel yönetim yöntemlerini uygulamış, ileri düzey yönetim yazılımları ve konseptlerini tanıtmıştır.Angel Technology Electronics Co, her şeyi belirlemek için her zaman tutumlarımızı ve ayrıntılarımızı düşündü.Sadece müşterilerin, çalışanların, hissedarların fayda sağlaması, şirketlerin sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi için çok netiz!
 
Kurumsal Felsefe PolitikasıAngel Teknoloji Elektronik A.Ş.
 
Kurumsal Vizyon:Çalışanlar ve müşteriler arasında en yüksek memnuniyete sahip mükemmel elektronik bileşen tedarikçisi olun!
 
Misyon:Çalışanlar ve müşteriler için değer yaratmaya devam edin!
 
Degerlerimiz :
 

Paylaşmak

Önce ekibin çıkarlarına bağlı kalın,

Adanmış odaklı bağlı kalın,

Açık ve makul değerlendirmenin değer paylaşımına bağlı kalın.

 

İşbirliği

Ekip üyeleri arasında koordinasyon,

Maksimum verimlilik için birbirini tamamlayın.

 

yenilik

İçsel düşünme ile sınırlı değil,

Her zaman yeni yollar arayan,

pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için.

 

Gerçekçi

Makul ihtiyaçları çözmek için müşteri odaklı, sonuç odaklı, verimli ve düşük maliyetli.

 

İşletme Stratejisi:

Önce kaliteli!

Müşterilerle Birlikte Büyüme!

Kalite yönetimi hedefleri!

Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak yeni geliştirme stratejileri oluşturun.

 


Müşteriler:
Müşterinin talebi bizim motivasyonumuz ve yönümüzdür.Yön olarak her zaman müşterinin ihtiyaçlarına bağlı kalıyoruz ve müşterinin ihtiyaçları etrafında çalışıyoruz.Müşteri, hayatta kalmamızın temelidir!Angel Technology'nin tüm çalışanlarının çabalarıyla hızlı, rahat, güvenli ve güvenilir müşteriler yaratma çağrısı!
 
İşbirliği mekanizması:Önce Müşteri, Önce Hizmet, başlangıç ​​ve bitiş noktamızdır.Şirketin tüm departmanlarının ve meslektaşlarının nasıl korunacağı, müşterilerin güvenini dürüstlük ve sorumlulukla kazanmak için şirketin rotaya bağlılığı etrafında büyümeyi başardı, genel işe alım stratejisi çizgisi, süreç mekanizmasını içselleştirerek ve Dışarıdan şeffaf bir sisteme bağlı kalarak, müşterilerimizin sıkı çalışma ve çalışma standartlarımızı görmelerini, müşterilerin kendilerine puan vermelerini, dürüstlük kavramına odaklanmalarını, sistem yönetim mekanizmasını iş üzerinde uygulamalarını, karşılıklı teftiş ve denetleme stratejileri yürütmelerini sağlıyoruz. yukarıdan aşağıya ve siparişleri elde edin.Serbest bırakıldıktan sonra birileri sorumludur!

Bazıları yapar, bazıları denetler, bazıları sonuca varır, bazıları ödül ve ceza uygular!Müşterilerin ihtiyaçlarının korunması, mekanizmamız içinde birçok açıdan sağlanabilir.Tüm departmanlar, müşterilerin ihtiyaçlarının güvenli, düzenli, zamanında ve etkili olmasını sağlamak için birbirleriyle işbirliği yapar!
 
Meslektaşlar:
Angel Teknoloji Elektronik A.Ş., şirketin başarısının her zaman her çalışma arkadaşının çabasından ayrılmaz olduğunu bilir.Angel Technology ailesindeki her çalışanımızın emeği ve katkılarından dolayı çok memnunuz.Çalışanlarımıza insancıl yönetim yöntemleriyle iş, fikir vb. peşinde koşturmak için hiçbir çabadan kaçınmayacağız. Kurumsal atmosfer ve cömert yan haklar çalışma arkadaşlarımızı ödüllendiriyor.İleri düzey mesleki eğitim, endüstri seminerleri ve serbest meslek eğitimlerinin tanıtılmasıyla, personelimizin aynı konumdaki konumunu iyileştirmeye çalışıyoruz.Angel Technology Electronics Co da büyüyebilir.Öğrenme odaklı şirket stratejisine bağlı kalmak bizim idealimizdir!
 
Sosyal Sorumluluk / Çevre Duyarlılığı:
Bir ticari işletme olarak, Angel Technology Electronics Co her zaman yasal ve makul çalışma mekanizmasına bağlı kalır, toplum için daha fazla iş yaratmak için çabalar, sosyal kamu refahı taahhütlerine şevkle katılır ve ana işimizin hükümetle uyumlu olmasını sağlamak için bilimsel mekanizmalar aracılığıyla yönetir. düzenlemelere ve çevre yasalarına uyar.,ROHS stratejisine bağlı kalın, kaynakların korunmasına yönelik günlük çalışmalarda bile, Angel Technology Electronics Co etkin kontrol edilebilir maliyetlerden de yararlanır!
 
Hedef:
Müşterilerin güvenilir iş ortakları.
Sıcak ve güvenilir çalışan ekibi,.
Hissedarların güvenindeki artış.
Endüstri tarafından tanınan güven şirketi.