Angel Technology Electronics Co

Shenzhen Melek Teknoloji Elektronik A.Ş.

Elektronik bileşenler distribütörü ve PCBA üreticisi

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Mikroçip, Analog Cihazlar(Linear Technology,Maxim),STMicroelectronics,XILINX,Intel(Altera),Renesas,SiliconLabs,NXP,Mornsun
No. Çalışanları: 20~200
Yıllık satış: 80 millions-500 millions
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Shenzhen Angel Technology Electronics Co, HongKong'da 2006'dan beri kuruldu, şubemiz Çin'in Silikon Vadisi, Shenzhen'de bulunuyor.

 

Shenzhen Angel Technology Electronics Co, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını almıştır.

 

Shenzhen Angel Technology Electronics Co'nun Misyonu her zaman Dünya Çapındaki Üreticilere Kaliteli Elektronik Bileşenler sağlamak olmuştur. Angel-tech'in vizyonu, çalışanlar ve müşteriler arasında en yüksek memnuniyeti sağlayan mükemmel elektronik bileşenler tedarikçisi olmaktır.Önceleri Arrow Electronics ve Sözleşmeli Üreticiler gibi Büyük Distribütörler için proje kapanışları ve Envanter oluşturma için Birincil kanal olduk.Angel Technology Electronics Co, o zamandan beri Çin'deki Yerel Üreticilerden Yüksek Kaliteli Bileşenlerin Tedarikini ekledi.

 

Shenzhen Angel Technology Electronics Co'nun kurumsal Felsefe Politikası, İçsel düşünceyle sınırlı olmayan, her zaman pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için yeni yollar arayan İnovasyondur. Bu nedenle, müşterilere tek elden elektronik bileşenler, PCB hizmeti sağlama konusunda uzmanlaştık ve 2006'dan beri SMT, son müşterilerin BOM listesi tedarik süreci vb. dahil olmak üzere tüm projeyi verimli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor.


Shenzhen Angel Technology Electronics Co, Fırsat Odaklı Olmak Yerine Her Zaman Müşteri Odaklı Olmuştur.Anlamı- Angel Tech, Kısa Vadeli Bakış Açısından Müşteriyle Uzun Vadeli İlişki İçin Daima En İyi Olan Yolu Seçecektir.Çin Merkezli Distribütörler Arasında En Yüksek Müşteri Tutma Puanlarından Birine Sahip Olmamızın Nedeni Bu.

 

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutar:

Angel Technology Electronic Co'da müşterilerimiz, çalışma şeklimizin merkezinde yer aldığından, amacımız müşterilere elektronik bileşen tedariki, PCB üretimi, SMT montajı tek elden hizmet sağlamaktır.

 

Yenilik ve yaratıcılık:
İnovasyonun başarımızın temeli olduğuna inanıyoruz ve yeni standartlar belirlemek için endüstri mucitleri ve müşterilerimizle düzenli olarak yakın işbirliği içinde çalışmaktan özellikle gurur duyuyoruz.Son yıllarda Angel Technology Electronics co, akıllı ev ve PMIC'de yeni teknolojileri keşfetmek için giderek daha fazla şirketle işbirliği yapmaya başladı.

 

Envanter yönetimi:
Angel Technology Electronics co, müşterilerin sorunsuz yerleştirme elde etmeleri için üçüncü taraf bir depolama ve profesyonel BT envanter yönetimi yazılımı sağlar.Parçaların mülkiyeti yalnızca müşteri parçaları kullandığında devredilebilir.

Angel Technology Electronic'in gelen parçaları sıkı denetimden geçmiştir ve ürünler standart anti-statik, anti-nem, anti-yüksek sıcaklık koşullarında depolanır ve parçaların güvenli olması için stok düzenli olarak test edilir.

 

Ambalaj taşıma standardı:
Parçalar nakliye sırasında performans açısından test edilir ve ambalaj su geçirmez, nem geçirmez ve darbeye dayanıklı olmalıdır.Aynı zamanda Angel Technology Electronics, birinci ve ikinci kademe şehirlerin parçalarının o gün teslim edilebilmesini ve ertesi gün varabilmesini sağlamak için bir dizi uluslararası birinci sınıf nakliye şirketi ile işbirliği yapmaktadır.Üçüncü kademe şehirlerin ve uzak bölgelerin malları o gün teslim edilebilir ve bu müşteriyi sağlamak için iki gün içinde gelir.

 

Angel Technology Electronics Co, 2006'dan beri elektronik bileşenlerin dağıtımı ve entegre çözüm sağlayıcısı konusunda tutkulu. Ayrıca akıllı ev, iletişim, endüstri, otomotiv elektroniği ve medikal elektronik vb.

 

Geçmiş

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.küresel bir elektronik bileşenler distribütörü ve PCBA üreticisidir.Grubun 2006 yılından bu yana kurulmasından bu yana, profesyonel kalite ve tutarlı profesyonelliğe dayalı olarak her zaman "en iyi ürün, en iyi itibar, en iyi hizmet, uygun fiyat" iş felsefesini destekliyoruz, tedarikçilerin ve müşterilerin çoğundan güven ve destek kazanıyoruz ve hızla yükseliyoruz. şiddetli pazar rekabetinde.

 

2003 yılından bu yana Angel Technology Electronic Co, Shenzhen, Çin'de özellikle entegre devreler için elektronik bileşenlerin satışına odaklanmak üzere kurulmuştur.

 

2006 yılının başında Angel Technology, Shenzhen ve Hongkong'da dış ticaret satış departmanını kurdu ve tüm seri elektronik bileşenlerin dağıtımı için resmi olarak dış pazarlara girdi.

Ürün kategorilerimiz arasında aktif bileşenler (IC entegre devreler, bellek yongaları, diyotlar, transistörler vb.), Pasif bileşenler (kapasitörler, dirençler, indüktörler vb.) ve elektromekanik bileşenler (konnektörler, anahtarlama cihazları vb.) bulunmaktadır.

 

2015 yılı sonu itibarıyla 3.000'den fazla yerli ve yabancı üreticiye hizmet verdik.OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ve EMS (Elektronik Üretim Hizmet Sağlayıcıları) ve ODM (Orijinal Tasarım Üreticileri) için eksiklik, bulunması zor, EOL parçaları küresel Tedarik, uzun süreli dahil olmak üzere tek elden elektronik bileşen tedarik zinciri çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz. -orijinal fabrika ve distribütörün vadeli ve kısa vadeli esnek siparişleri, bir dizi BOM listesi çözümü vb.

 

2018'de Shenzhen'de fabrika kurdu. Her yıl burada otomotiv elektroniği, güç iletişimi, endüstriyel otomasyon, akıllı ev ve dünya çapındaki diğer endüstriler için üstün hizmet sağlayan milyonlarca devre kartı üretiliyor.Kalitemizi ve hizmetimizi geliştirmeye devam edeceğiz;müşteri memnuniyeti ve bilim ve teknolojinin gelişmesi sonsuz motivasyonumuzdur.

 

Şimdi PCBA üretiminde bol deneyime sahibiz. PCB fabrikamızın günlük kapasitesi 1200 metrekaredir, Tek taraflı, Çift taraflı PCB örneğini 48 saat içinde, 4-8 katmanlı PCB'yi 3-5 iş günü içinde seri üretim için teslim edebiliriz. çift ​​taraflı PCB, Teslim süresi 3-7 iş günü, 4-8 kat 5-10 gündür.Hızlı ve hızlı teslim süresi, müşterimizin pazarı işgal etmesi için hızlı araştırma hızı sağlamasını istikrarlı bir şekilde sağlar.

 

Elektronik bileşenler tedarikinden çok katmanlı baskılı devre kartlarına kadar, Angel Technology en iyi seçiminizdir.Müşterilerimize zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için elektronik bileşenler tedarik hizmeti, PCB İmalatı ve PCB Montajı sağlıyoruz.

Hizmet

Çalışma şeklimizin merkezinde müşterilerimiz olduğu için,Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.vardırprofesyonelmüşterilere elektronik bileşen tedariki, PCB üretimi, SMT montajı tek elden hizmet sunmak.

 

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.ürün kategorileri arasında aktif bileşenler (IC entegre devreler, bellek yongaları, diyotlar, transistörler vb.) ve pasif bileşenler (kapasitörler, dirençler, indüktörler vb.) ve elektromekanik bileşenler (konnektörler, anahtarlama cihazları vb.) yer alır. PCB Üretimi, SMT montaj .Akıllı ev, iletişim, endüstri, otomotiv elektroniği ve medikal elektronik vb. müşterilere daha iyi hizmet verebiliriz.

 

Angel Teknoloji Elektronik A.Ş.Endüstri, yeşil ürünleri ve yeşil dünyayı teşvik etmek için Avrupa Birliği'nin Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanmasını (ROHS) ciddi şekilde uygulamaktadır.

Uyarı: Kurşunlu elektronik bileşenler insan sağlığını potansiyel olarak etkiler ve doğayı kirletir!

 

Çin Angel Technology Electronics Co şirket Profili 0

Ekibimiz
Melek Teknoloji ElektronikCO.sorumluluk sistemi yönetimini her zaman takip etmiş, dürüstlük ilkesine bağlı kalmış, bilimsel yönetim yöntemlerini uygulamış, ileri düzey yönetim yazılımları ve konseptlerini tanıtmıştır.Angel Technology Electronics Co, her şeyi belirlemek için her zaman tutumlarımızı ve ayrıntılarımızı düşündü.Sadece müşterilerin, çalışanların, hissedarların fayda sağlaması, şirketlerin sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi için çok netiz!
 
Kurumsal Felsefe PolitikasıAngel Teknoloji Elektronik A.Ş.
 
Kurumsal Vizyon:Çalışanlar ve müşteriler arasında en yüksek memnuniyete sahip mükemmel elektronik bileşen tedarikçisi olun!
 
Misyon:Çalışanlar ve müşteriler için değer yaratmaya devam edin!
 
Degerlerimiz :
 

Paylaşmak

Önce ekibin çıkarlarına bağlı kalın,

Adanmış odaklı bağlı kalın,

Açık ve makul değerlendirmenin değer paylaşımına bağlı kalın.

 

İşbirliği

Ekip üyeleri arasında koordinasyon,

Maksimum verimlilik için birbirini tamamlayın.

 

yenilik

İçsel düşünme ile sınırlı değil,

Her zaman yeni yollar arayan,

pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için.

 

Gerçekçi

Makul ihtiyaçları çözmek için müşteri odaklı, sonuç odaklı, verimli ve düşük maliyetli.

 

İşletme Stratejisi:

Önce kaliteli!

Müşterilerle Birlikte Büyüme!

Kalite yönetimi hedefleri!

Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak yeni geliştirme stratejileri oluşturun.

 


Müşteriler:
Müşterinin talebi bizim motivasyonumuz ve yönümüzdür.Yön olarak her zaman müşterinin ihtiyaçlarına bağlı kalıyoruz ve müşterinin ihtiyaçları etrafında çalışıyoruz.Müşteri, hayatta kalmamızın temelidir!Angel Technology'nin tüm çalışanlarının çabalarıyla hızlı, rahat, güvenli ve güvenilir müşteriler yaratma çağrısı!
 
İşbirliği mekanizması:Önce Müşteri, Önce Hizmet, başlangıç ​​ve bitiş noktamızdır.Şirketin tüm departmanlarının ve meslektaşlarının nasıl korunacağı, müşterilerin güvenini dürüstlük ve sorumlulukla kazanmak için şirketin rotaya bağlılığı etrafında büyümeyi başardı, genel işe alım stratejisi çizgisi, süreç mekanizmasını içselleştirerek ve Dışarıdan şeffaf bir sisteme bağlı kalarak, müşterilerimizin sıkı çalışma ve çalışma standartlarımızı görmelerini, müşterilerin kendilerine puan vermelerini, dürüstlük kavramına odaklanmalarını, sistem yönetim mekanizmasını iş üzerinde uygulamalarını, karşılıklı teftiş ve denetleme stratejileri yürütmelerini sağlıyoruz. yukarıdan aşağıya ve siparişleri elde edin.Serbest bırakıldıktan sonra birileri sorumludur!

Bazıları yapar, bazıları denetler, bazıları sonuca varır, bazıları ödül ve ceza uygular!Müşterilerin ihtiyaçlarının korunması, mekanizmamız içinde birçok açıdan sağlanabilir.Tüm departmanlar, müşterilerin ihtiyaçlarının güvenli, düzenli, zamanında ve etkili olmasını sağlamak için birbirleriyle işbirliği yapar!
 
Meslektaşlar:
Angel Teknoloji Elektronik A.Ş., şirketin başarısının her zaman her çalışma arkadaşının çabasından ayrılmaz olduğunu bilir.Angel Technology ailesindeki her çalışanımızın emeği ve katkılarından dolayı çok memnunuz.Çalışanlarımıza insancıl yönetim yöntemleriyle iş, fikir vb. peşinde koşturmak için hiçbir çabadan kaçınmayacağız. Kurumsal atmosfer ve cömert yan haklar çalışma arkadaşlarımızı ödüllendiriyor.İleri düzey mesleki eğitim, endüstri seminerleri ve serbest meslek eğitimlerinin tanıtılmasıyla, personelimizin aynı konumdaki konumunu iyileştirmeye çalışıyoruz.Angel Technology Electronics Co da büyüyebilir.Öğrenme odaklı şirket stratejisine bağlı kalmak bizim idealimizdir!
 
Sosyal Sorumluluk / Çevre Duyarlılığı:
Bir ticari işletme olarak, Angel Technology Electronics Co her zaman yasal ve makul çalışma mekanizmasına bağlı kalır, toplum için daha fazla iş yaratmak için çabalar, sosyal kamu refahı taahhütlerine şevkle katılır ve ana işimizin hükümetle uyumlu olmasını sağlamak için bilimsel mekanizmalar aracılığıyla yönetir. düzenlemelere ve çevre yasalarına uyar.,ROHS stratejisine bağlı kalın, kaynakların korunmasına yönelik günlük çalışmalarda bile, Angel Technology Electronics Co etkin kontrol edilebilir maliyetlerden de yararlanır!
 
Hedef:
Müşterilerin güvenilir iş ortakları.
Sıcak ve güvenilir çalışan ekibi,.
Hissedarların güvenindeki artış.
Endüstri tarafından tanınan güven şirketi.
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin