Mesaj gönder
Ev > Hakkımızda >

Angel Technology Electronics Co Kalite kontrol

Kalite kontrol

Angel Technology Electronic, tüm çalışma arkadaşlarımızın kalite bilincini ve kalite uygulamasını geliştirmek için çeşitli yollarla yönetim konsepti olarak her zaman "Önce Müşteri, Önce Kalite" olacaktır.

 

Kalite bilinci eğitimi:Yıllık, üç aylık ve aylık kalite eğitim programları oluşturulmakta, çalışanların kalite bilincini sürekli geliştirmek için farklı taban çalışanlarına yönelik düzenli uygulama eğitimleri verilmektedir.

 

Kalite sonuçları şu yönleri iyileştirir:Kalite hedefini düzenli olarak geliştirmek ve katı ödül ve ceza sistemini uygulamak, Olumlu ve olumsuz teşviklerle tüm çalışanlarımızın kaliteyi her zaman işimizde merkez almalarını denetlemek, Tüm çalışanlarımız kaliteye öncelik vermek zorundadır.

 

İyi kaliteyi garanti etmek için yerleşik test programlarımızı ve test cihazımızı kesinlikle takip edin.

 

Kalite kontrol süreci:


Bileşen denetimi, kalite denetim sürecimizin en büyük önceliğidir.

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunulduğundan emin olmak için kalite denetçilerimiz, gelen parçaların %100'ünü 2 aşamalı bir şekilde denetler.Müşterilerimize referans sağlamak için daha yüksek bir test seviyesi de sağlayabiliriz.

 

İlk aşama ön inceleme
▷ Öğeyi kontrol edin
▷ Miktar
▷ Üretici parça numarası
▷ Üreticiler
▷ Tarih kodu
▷ parti numarası
▷ RoHS ve MSL
▷ Fiziksel durum
▷ Paketleme
▷ Barkod doğrulama

 

İkinci aşama derinlemesine inceleme
▷ Öğeyi kontrol edin
▷ İlk aşama test sonuçlarını doğrulayın
▷ Bileşenlerin nitelikli olup olmadığını doğrulamak için yüksek güçlü mikroskop kullanın
▷ Güvenlik kontrolü
▷ Boyutsal muayene
▷ Kondansatörün devre değerini doğrulamak için elektriksel performans testi
▷ Çip yüzeyi kimyasal reaktif testi
▷ Aseton testi
▷ Fotoğraf çekin ve veritabanına kaydedin

 

Üçüncü Aşama Gelişmiş Denetim
Ayrıca, müşterinin ihtiyaçlarına göre daha üst düzey testler için profesyonel test kuruluşlarına bileşenler gönderebiliriz.
▷ Öğeyi kontrol edin
▷ Sızdırmazlık testi
▷ Sargı X-ray testi
▷ XRF
▷ Lehimlenebilirlik
▷ EDX/EDS
▷ Pişirme

 

Ambalaj taşıma standardı

Envanter yönetimi
Angel Technology Electronic, müşterilerin sorunsuz yerleştirme işlemi gerçekleştirmeleri için bir üçüncü taraf depolama ve profesyonel BT envanter yönetimi yazılımı sağlar.Parçaların mülkiyeti, yalnızca müşteri parça kullandığında devredilebilir.

Angel Technology Electronic'in gelen parçaları sıkı denetimden geçmiştir ve ürünler standart anti-statik, anti-nem, anti-yüksek sıcaklıkta depolanır ve parçaların güvenli olması için stok düzenli olarak test edilir.

 

Paketleme
Parçalar sevkiyat sırasında performans açısından test edilir ve ambalaj su geçirmez, neme ve darbeye dayanıklı olmalıdır.Aynı zamanda, Angel Technology Electronics, birinci ve ikinci kademe şehirlerin parçalarının o gün teslim edilmesini ve ertesi gün ulaşmasını sağlamak için bir dizi uluslararası birinci sınıf nakliye şirketi ile işbirliği yapmaktadır.Üçüncü kademe şehirlerin ve uzak bölgelerin malları o gün teslim edilebilir ve müşterilerimizin ürünlerimizi zamanında alabilmelerini sağlamak için iki gün içinde teslim edilebilir.